Nastavení cookies

Internetový marketing

Zviditelníme váš web

Aby vaše webové stránky splňovaly to, co od nich očekáváte, tedy zvyšovaly zisk vaší firmy prostřednictvím akvizice nových zákazníků, měly by být na internetu dobře nalezitelné. Způsobů jak toho dosáhnout je mnoho. Za více jak 20 let na trhu víme jak zvýšit návštěvnost webových stránek a při tom zachovat důležitou rovnováhu mezi výdaji na internetovou propagaci a příjmy z vašeho podnikání.

Naše motto: ...i za nevelké peníze se dají udělat velké věci...   

ISSA CZECH s.r.o.

Propagace ve vyhledávačích Google a Seznam

Google a Seznam patří mezi základní vyhledávací a informační internetové prostředky, které v ČR zákazníci používají nejčastěji. Pokud vaše stránky nejsou na těchto platformách dobře viditelné, nedosahují vaše stránky požadovaného výkonu. Dokážeme zviditelnit váš web za rozumnou cenu.
Propagace ve vyhledávačích Google a Seznam

Placené vyhledávání Google a Seznam

Chcete být vidět na prvních pozicích ve výsledcích vyhledávání na Google a Seznamu? Víme jak na to. Pro vytváření PPC kampaní používáme sofistikované postupy a nástroje, které nám umožňují dosahovat skvělých výsledků a získávat pro naše klienty nové zákazníky. 
Placené vyhledávání Google a Seznam

Facebook reklama

Vytvoříme efelktivní a účinnou propagaci vaší služby nebo výrobku na sociální síti Facebook. Při vynaložení rozumných finančních investic do propagace dosahujeme skvělých výsledků už za krátkou dobu po spuštění kampaní.   
Facebook reklama

Propagace na You Tube

Multimediální obsah ve firmě návodů, propagačních videí a prezentací vám pomůže efektivně zacílit na vaši klientelu. Víme jak tyto kanály fungují a poradíme vám s přípravou a tvorbou skvělého obsahu.
Propagace na You Tube

Zbožové srovnávače - Heureka, Zboží… 

Pokud provozujete eshop je internetová propagace produktů na internetu zcela zásadní otázkou. Drtivá většina zákazníků používá srovnávače pro získání relevantních informací jak o produktu tak i o internetovém prodejci. Víme jak prezentovat vaše produkty na těchto platformách a zvýšit váš obrat i o desítky procent.    
Zbožové srovnávače - Heureka, Zboží…

Optimalizace pro vyhledávače

Víme jak upravit váš web tak, aby se umísťoval na předních pozicích ve vyhledávání na Goole a Seznamu. Za více jak 20 let známe ty nejúčinnější postupy, které vystřelí vaše stránky na top pozice.        
Optimalizace pro vyhledávače